Jak korzystać z serwisu?


Data publikacji: 2017-03-18

Tylko zalogowani użytkownicy mają pełny dostęp do materiałów, które przygotowaliśmy. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszego portalu prosimy wypełnić formularz, który znajduje się w prawym górnym rogu.

Część proponowanych materiałów multimedialnych została zapisana w formie kodów QR. W celu ich odczytania z poradników metodycznych proponujemy zainstalowanie na komputerze programu do odczytu kodów QR.

Umieszczenie w poradnikach metodycznych kodów QR ma za zadanie ułatwienie pracy katechetom mającym dostęp do Internetu w czasie prowadzenia zajęć. Takie podejście wpisuje się w plany MEN dotyczące digitalizacji pomocy edukacyjnych .Tym samym mamy nadzieję, że nauczanie religii, także w tym wymiarze, nawiąże dialog z edukacją szkolną

Copyright © KULkat 2018.
Projekt i wykonanie - freeline.pl.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij

Szanowni Państwo, informujemy, że podręczniki metodyczne znajdują się pod linkami:

klasa 7: https://kulkat.pl/files/podrecznik7/index.html
klasa 8: https://kulkat.pl/files/podrecznik8/index.html
klasa 3 gimnazjum: https://kulkat.pl/files/podrecznik3gim/index.html

W przypadku problemów z rejestracją użytkownika, logowaniem lub dostępnością materiałów na nowej stronie, prosimy, aby przesłać zgłoszenie błędu na adres krzysztof.baj@gaudium.pl

Serdecznie dziękujemy!